Nationale trendtour GENT

Beste leden, partners

Leaders Club was opnieuw trotse organisator van de jaarlijkse binnenlandse trendtour, dit jaar streken wij neer in de Arteveldestad Gentna een democratische stemming eerder op ons nieuwjaarsevent. 
Met keuze voor Gent kon dergelijk event uiteraard niet meer stuk.
Velen onder onze leden vroegen zich natuurlijk af hoe wij mogelijks nog een interessant programma konden samenstellen in Gent. Wel, de afwezigen onder jullie hadden ongelijk.
Geniet hieronder mee van de sfeerbeelden en laat niet na om je de volgende keer in te schrijven. We hadden een schitterende dag volnieuwe conceptenmet focus op groeimenulokalisatie en nieuwe invloedenrecht uit de keuken tot in het bord.
Deze keer was de fiets ons trouw paard en dat bleek ook de kwiekste oplossing te zijn in deze fietsvriendelijke omgeving, het liet ons ook toe het drukke programma (met start en einde in het centrum) te kunnen combineren aan de hand van een efficiënte logistiek (hieronder de foto’s). 

Harry, Femke, Linde, Peter, Joeri, Thierry, Paul, Steven en Dimitri