Menu
A+ A A-

Nieuwjaarsreceptie 12 januari 2016

Beginnend op 12 januari 2016

Bij Mechelsesteenweg 291 Antwerpen

Een oude traditie wordt hervat: een nieuwjaarsreceptie exclusief voor onze leden! Noteer alvast met stip in die fonkelnieuwe agenda: dinsdag 12 januari om 18u. 
Onze voorzitter Eric De Wagenaere zal er ons jaarprogramma 2016 uit de doeken doen! Bovendien krijgen we een originele rondleiding op onze feestlocatie: de vernieuwde Stadsbrouwerij De Koninck, Mechelsesteenweg 291 te Antwerpen.

Schrijf je nu in en kom mee toosten op het nieuwe jaar samen met je partner en je naaste medewerkers!

Als kers op de taart doet ons kersvers lid Ramada Plaza Antwerp een exclusief voorstel voor onze leden die liever niet meer huiswaarts rijden na deze heuglijke avond: overnachting in hun hotel, vlakbij Stadsbrouwerij De Koninck, aan € 75 voor een dubbele of enkele kamer, inclusief ontbijt. Reserveren kan via mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. met vermelding LC 12/01/2015.